Zadzwoń i umów się
na spotkanie
12 202 04 35

Kancelaria Adwokacka Ostrowska — Ostrowski

Zamiast wstępu

7 kwietnia 2020
Brak komentarzy

Jakiś czas temu myśleliśmy o potrzebie stworzenia platformy do kontaktu z klientami, którzy nie mogą do nas przyjść. Dużą część naszych klientów stanowią bowiem Polacy mieszkający za granicą, bądź cudzoziemcy rozwiązujący swoje problemy prawne w Polsce. Czasem nie ma możliwości prowadzenia sprawy on line, jednak zawsze rozmowa i porcja solidnej wiedzy jest pierwszym krokiem do tego, żeby rozpocząć poszukiwania rozwiązania problemu. Uczy nas też tego doświadczenie, że zanim nasz klient podejmie jakąś decyzję, potrzebuje spokojnej i rzeczowej porady. Porady, która pozwoli mu uspokoić emocje, zrozumieć konsekwencje oraz ewentualnie dalsze kroki postępowania, względnie ogarnąć szum informacyjny, jaki ma po uzyskaniu niezależnych opinii w Internecie.

Teraz życie zmusiło nas do przeniesienia kancelarii on line, dlatego ruszamy z platformą kontaktu klientami. Jeśli masz potrzebę bez wychodzenia z domu uzyskania profesjonalnej porady, jeśli dręczą Cię pytania związane z tym, czego możesz się spodziewać, jakie są konsekwencje poszczególnych działań, zapraszamy do kontaktu z nami.

Brak komentarzy. Dodaj Swój!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz pomocy rzetelnego prawnika - nie zwlekaj! Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy.

Jeśli wolisz zadzwonić i porozmawiać z nami osobiście:

Zadzwoń: +48 12 202 04 35

Proszę podaj swoje imię!
Proszę podaj swoje nazwisko!
Proszę podaj numer telefonu!
Proszę podaj prawidłowy adres email!
Proszę potwierdź, że nie jesteś robotem!
Proszę opisz swój problem prawny
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami, odpowiemy wkrótce.
Niestety Twoja wiadomość nie mogła zostać wysłana. Proszę zadzwoń do nas: 12 202 04 35.