Zadzwoń i umów się
na spotkanie
12 202 04 35

Kancelaria Adwokacka Ostrowska — Ostrowski

Specjalizacja

Specjalnością Kancelarii jest również prowadzenie spraw zawierających element międzynarodowy. Jest to zjawisko coraz częstsze w dobie emigracji. Doradzamy wybór optymalnych rozwiązań licznych problemów z tym związanych. Z powodzeniem obsługujemy Klientów w języku angielskim. Pomagamy naszym Klientom również w sprawach rodzinnych, w każdym przypadku starając się wypracować optymalne rozwiązanie, dostrzegając nie tylko kwestie sporne, ale przede wszystkim dążąc do trwałego rozwiązania istniejących konfliktów.

Z jednakową starannością jesteśmy nastawieni zarówno na klientów indywidualnych, jak i na obsługę spółek oraz instytucji publicznych. Przeprowadziliśmy udaną likwidację dużej spółki z o.o., co łączyło się z koniecznością przeprowadzenia grupowych zwolnień. Osiągnęliśmy sukces, przy minimalizacji nieuchronnych w takich przypadkach sytuacji konfliktowych. Skutecznie pomagamy naszym Klientom w uzyskiwaniu wysokich odszkodowań za tzw. mienie zabużańskie. Doprowadziliśmy również do uzyskania korzystnych dla naszych Klientów decyzji w sprawach reprywatyzacyjnych.

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz pomocy rzetelnego prawnika - nie zwlekaj! Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy.

Jeśli wolisz zadzwonić i porozmawiać z nami osobiście:

Zadzwoń: +48 12 202 04 35

Proszę podaj swoje imię!
Proszę podaj swoje nazwisko!
Proszę podaj numer telefonu!
Proszę podaj prawidłowy adres email!
Proszę potwierdź, że nie jesteś robotem!
Proszę opisz swój problem prawny
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami, odpowiemy wkrótce.
Niestety Twoja wiadomość nie mogła zostać wysłana. Proszę zadzwoń do nas: 12 202 04 35.