Zadzwoń i umów się
na spotkanie
12 202 04 35

Kancelaria Adwokacka Ostrowska — Ostrowski

Piotr Ostrowski

Joanna
24 września 2016
Brak komentarzy
Piotr Ostrowski

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, 2003 r. Staże w Kancelarii Prawniczej CMS Cameron McKenna oraz Kancelarii Lovells w Warszawie.

Aplikacja adwokacka w Krakowie w kancelariach dziekanów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie, adwokata Lecha Ławrowskiego oraz adwokata Marka Stoczewskiego.

Egzamin adwokacki z wynikiem bardzo dobrym, styczeń 2007 r.

Studia podyplomowe z zakresu prawa konkurencji i ochrony konsumentów, 2008/2009 r., na Wydziale Komunikacji Społecznej UJ.

Sędzia Okręgowego Sądu Łowieckiego w Krakowie

Adwokat Piotr Ostrowski prowadzi kancelarię specjalizującą się w prawie cywilnym, w tym również w obsłudze podmiotów prawa handlowego, w prawie łowieckim, a także w prawie karnym. Bogate doświadczenie procesowe, prowadzenie licznych postępowań przed sądami oraz organami administracji, a także reprezentacja Klientów podczas negocjacji, w połączeniu z najwyższym poziomem staranności zawodowej, pozwalają Klientom na osiągnięcie zamierzonych celów. Zdobyte zaufanie Klientów sprawia, że adwokat Piotr Ostrowski jest członkiem rad nadzorczych spółek oraz fundacji, służąc tam swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym.

Comments are closed

Skontaktuj się z nami

Jeżeli potrzebujesz pomocy rzetelnego prawnika - nie zwlekaj! Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą i pomożemy Ci rozwiązać Twoje problemy.

Jeśli wolisz zadzwonić i porozmawiać z nami osobiście:

Zadzwoń: +48 12 202 04 35

Proszę podaj swoje imię!
Proszę podaj swoje nazwisko!
Proszę podaj numer telefonu!
Proszę podaj prawidłowy adres email!
Proszę potwierdź, że nie jesteś robotem!
Proszę opisz swój problem prawny
Twoja wiadomość została wysłana. Dziękujemy za skontaktowanie się z nami, odpowiemy wkrótce.
Niestety Twoja wiadomość nie mogła zostać wysłana. Proszę zadzwoń do nas: 12 202 04 35.